Pane Prezidente, děkujeme
Pondělí, 19 Prosinec 2011 10:05

Václav Havel je pro nás velkou inspirací a nadějí. Nadějí na dosažení spravedlivějšího a svobodnějšího světa, pokud je člověk dostatečně trpělivý v hájení pravdy. Inspirací třeba právě v organizaci Zlínského jara, protože je tato obhajoba stále nutná. Skláníme se před odvahou, s jakou se Václav Havel choval jako skutečný občan v době, kdy to bylo zdánlivě hloupé, nesmyslné a nebezpečné. Jako prezident byl archetypálním reprezentantem naší země a jako takový pro nás i zůstává.

Vážený pane Prezidente, děkujeme za to, co jste vykonal pro nás i budoucí.

 
Fotogalerie Zlínského jara 2011
Pátek, 13 Květen 2011 01:00

Nově jsme na stránky přidali fotogalerii akce. Na stránkách RTA lze také shlédnout reportáž ze Zlínského jara.

 
Poděkování
Pondělí, 09 Květen 2011 09:03

Děkuji všem, kteří se zapojili do příprav a realizace Zlínského jara 2011. Děkuji za podporu a porozumění, které se nám dostalo od občanů, kteří se aktivit účastnili. První ročník akce je za námi. Na hodnocení bude jistě ještě nějaký čas třeba. Ovšem už v průběhu Zlínského jara jsem byl oslovován mnohými lidmi s náměty na rok příští, což je neklamná známka toho, že Zlínské jaro si své místo našlo.

Stále ještě můžete navštívit výstavy Zlínského jara. Cenzurováno potrvá do 15. května, ostatní výstavy do 22. května.

Do konce týdne se zde objeví fotografie a další dokumentace akce.

Tomáš Pasterný

 
Program v neděli 8. května
Sobota, 07 Květen 2011 13:25

Aktualizovali jsme nedělní program na pódiu na nám. Míru. Od 10 hod. bude také probíhat prezetnace organizací s aktivitami pro děti i dospělé.

 
Pozvánka na Zlínské jaro
Sobota, 30 Duben 2011 17:54

Zveme Vás na Zlínské jaro - festival demokracie a občanské společnosti. Ve dnech 5. - 8. května se ve Zlíně uskuteční velmi pestrý program, rozdělený do čtyř tematických dnů. Den přemýšlení - diskuze pod záštitou Václava Havla, kterých se zúčastní významné osobnosti naší společnosti, jako Táňa Fischerová, Rut Kolínská, Jiří Plocek a další. Na Den tvůrčí se připravují projekce ve Velkém kině, happeningy a výstavy. Např. na výstavě „Cenzurováno“ bude možné vidět třeba model Národní knihovny a model Entropy. Den pracovní je pro občany příležitostí pomoci svému městu. V závěrečný Den sváteční se na nám. Míru připravují prezentace dobrovolnických organizací, koncerty, workshopy a divadelní představení. Plakátek s programem je možné stáhnout zde.

 
Přidejte se! Přiložte ruku k dílu a vydejte se s námi na výlet!
Neděle, 24 Duben 2011 21:59

Aktualizovali jsme informace o Dnu pracovním, který je způsobem, jak můžete pomoci svému městu. Přidejte se k úklidu některé z lokalit 7. května od 9:00 do 13:00! Účastníci prací se pak v 15:00 vydají na výlet Stezkou zdraví a aktivních občanů.

 
Video znělka
Pátek, 15 Duben 2011 21:58
 
O víkendu se natáčela video znělka
Středa, 13 Duben 2011 20:34

Další tým studentů FMK pod vedením Martina Jůzy natáčel mezi baťovskými domky v průběhu neděle video znělku Zlínského jara, která po svém dokončení poputuje do televizí a kin. Jak to vypadlo můžete vidět v pořadu Minuty regionu regionální televize RTA, která je naším mediálním partnerem. Děkujeme studentům, hercům a sousedům dvou baťovských domků!

 
Audio spoty míří do rádií
Neděle, 10 Duben 2011 04:36

Díky studentům FMK UTB máme hned dva audio spoty Zlínského jara. Děkujeme Honzovi Hálovi za natočení spotů.... a také Verče, Ditě a Otovi! Ke stažení ve formátu wav.

 
Den přemýšlení pod záštitou Václava Havla
Neděle, 27 Březen 2011 13:57

V závěru týdne nám přišla skvělá zpráva - Václav Havel převzal záštitu nad Dnem přemýšlení! Děkujeme za podporu a přejeme brzké uzdravení do Prahy!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>